Köröm - Mezőnyárád bajnoki mérkőzés
2019. szeptember 30. hétfő, 09:55

2019. szeptember 22-én Mezőnyárád csapat idegen környezetben lépett pályára. Köröm otthonába utaztak. A találkozó 16 órakor vette kezdetét.

A 2. percben Turi Márk gólja révén a hazaiak szerezték meg a vezetést.
A 17. percben szintén Turi Márk volt eredményes.
A 20. percben Oláh Ferenc szerezett gól csapatának.
1 perc elteltével Bodnár Bertalan Patrik gólja révén a nyárádiak szépítettek.
A 30. percben a körömiek büntető rúgást végezhettek el. A gólt Farkas Gergő értékesített. Találata révén 4:1 lett az állás, ami egyben a félidei eredményt is jelentette.
Az 57. percben Horváth Jonatán kapott sárga lapot reklamálásért.
A 71. percben szintén Horváth Jonatán kapott sárga lapot, ami már a pirosat jelentette.
A 86. percben Turi Márk és Kaló Tibor reklamálását elégelte meg a játékvezető, így sárga lapos figyelmeztetésben részesítette.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Köröm – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 4:1 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.