Szentistván - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2018. június 11. hétfő, 12:35

Mezőnyárád csapata 2018. június 9-én idegen környezetben játszotta a szezon utolsó mérkőzését: Szentistván otthonába látogattak el. A találkozó 17 órakor vette kezdetét.
Az első percben a szentistvániak szerezték meg a vezetést, Kiss Gábor volt eredményes. A 31. percben Kispál Dániel szerzett gólt csapatának. A 36. percben újra Kispál Dániel talált be ellenfele kapujába. Gólja révén 3:0 lett az állás.

A maradék játékidőben több gól nem született, így 3:0-ás szentistváni vezetés mellett mehettek el pihenőre a csapatok.
Az 57. percben Kispál Attila találata révén 4:0 lett az eredmény. A 64. percben a nyárádiak szépítettek:  Béres József Alex volt eredményes. Egy perc elteltével Lázár Viktor szerzett gólt csapatának.
A 82. percben Lázár Viktor megszerezte második gólját, ami csapatának már a hatodikat jelentette. 3 perc elteltével Bacsik Zoltán Szabolcs talált be a nyárádi kapuba.
A maradék játékidőben több gól nem született, így a Szentistván – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 7:1 lett.

A mérkőzés jegyzőkönyve és az aktuális tabella IDE KATTINTVA tekinthető meg az MLSZ weboldalán.