Mezőnyárád - Borsodivánka bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. június 07. kedd, 01:00
2016. május 28-én szombaton Mezőnyárád felnőtt csapata hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Borsodivánka csapatát fogadták. A találkozó 17 órakor vette kezdetét. A nyárádi együttes a 20. percben szerezte meg a vezetést, Német Róbert gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.

A 23. percben ismét nyárádi találat született Nagy Gergő talált be az ivánkai kapuba, így az állás 2-0-ra változott.
A 25. percben
született meg az első ivánkai találat, Kovács Tamás lőtt gólt, így az állás 2-1-re változott.
A 45. percben
újabb nyárádi találat született, Német Róbert volt eredményes, így az állás 3-1 lett.
Az első játékrész 3-1-es nyárádi
vezetés mellett ért véget.
A 56. percben
újabb hazai gól született, ismét Német Róbert szerzett gólt, így 4-1 lett az eredmény.
A 70. percben Vágási Tamás
talált be az ivánkai kapuba, ezzel 5-1-re változtatva az állást.
A 80. percben Birinyi Ákos
megszerezte a nyárádi csapat hatodik gólját így 6-1 lett az eredmény.
A 82. percben
a nyárádiak tovább növelték előnyüket, Vályi-Nagy Levente találata 7-1-re változtatta az állást.
A 83. percben Német Róbert
megszerezte a találkozón negyedik találatát, ami a nyárádi csapat nyolcadik találatát jelentette.
A 89. percben Tóth József
talált be az ivánkai kapuba, ezzel 9-1-re változtatva az eredményt.
A Mezőnyárád-Borsodivánka felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye így tehát 9-1 lett.