Mezőnyárád - Köröm bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. június 02. csütörtök, 01:00
2016. május 22-én vasárnap Mezőnyárád felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Köröm otthonába utaztak A találkozó 17 órakor vette kezdetét. Köröm együttese 14 perc elteltével szerezte meg a vezetést, Nótár Márk gólja révén 1 gólos előnyre tettek szert.

Az első játékrészben a nyárádiak hiába próbálkoztak nem sikerült kiegyenlíteniük.
Az első
játékrész tehát 1 gólos hazai előny mellett ért véget,
Az 52. percben
a mezőnyárádi együttes örülhetett találatnak, Himer Gyula volt eredményes, gólja révén kiegyenlítettek a nyárádiak 1-1 lett az állás.
A 77. percben
azonban a körömiek ismét átvették a vezetést, Nótár Márk talált be ismét a nyárádi kapuba, így 2-1- re változott az eredmény.
A nyárádiaknak
a második félidő hátralévő részében már nem sikerült újból kiegyenlíteniük, és a hazaiak sem könyvelhettek el több találatot, így a Köröm – Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 2-1 lett.