Mezőkeresztes - Köröm bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. május 10. kedd, 01:00
Mezőkeresztes felnőtt csapata 2016. április 30-án szombaton a hazai pálya előnyeit elvezhette, amikor Köröm együttese érkezett hozzájuk. A találkozó 17 órakor vette kezdetét. Az első félidőben a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket, felváltva voltak veszélyesek ellenfelük kapujának előterében, azonban a vezetést jelentő találat nem akart megszületni.

Az első 45 percben sem a keresztesiek, sem Köröm csapata nem szerzett gólt, így a 2. játékrész 0-0- s állás mellett kezdődött el.
A vendégek a 62. percben szerezték meg a vezetést. Nagy József gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
Az 72. percben
a keresztesiek egyenlíteni tudtak, Csibrik Péter szerezett gólt csapatának, találata révén 1-1-re változott a mérkőzés állása.
A
két csapat a 90 perc alatt 1-1 találatot könyvelhetett el, így a Mezőkeresztes-Köröm felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 1-1 lett.