Vatta-BSC - Sajószöged ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. május 03. kedd, 01:00
A megyei II. osztály közép csoportjában szereplő BSC-Vatta ifjúsági csapata 2016. április 23-án szombaton hazai környezetben lépett pályára. Sajószöged együttese érkezett hozzájuk. A találkozó 15 órakor vette kezdetét. A 10. percben az ábrányiak szereztek vezetést, Oláh Tamás gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.

A 12. percben a szögedieknek sikerült kiegyenlíteniük, Komora Ákos András öngólja révén 1-1 lett az állás.
A 14. percben a sajószögedi ifisták átvették a vezetést, Bakos Krisztián Nándor volt eredményes, így 1-2-re változott az eredmény.
A 21. percben megszületett a harmadik vendég találat is, ezúttal Benőcs Máté lőtt gólt, így 1-3-ra változott a találkozó állása.
Az első játékrésznek 1-3-as sajószögedi vezetés mellett vetett véget a játékvezető.
Az 56. percben a játékveztző büntetőrúgást ítélt az ábrányiak javára. A 11-est Búzási Alex értékesítette, így 2-3-ra módosult az állás.
A 78. percben a BSC-Vatta ifistái újabb gólnak örülhettek, ezúttal Séra Patrik rezegtette meg góljával a szögedi hálót, így kiegyenlítettek, 3-3-ra változott az eredmény
A 82. percben azonban a szögediek ismét találatot könyvelhettek el, Szakács Balázs lőtt gólt.
A BSC-Vatta - Sajószöged ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye így tehát 3-4 lett.