Bükkszentkereszt - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. április 26. kedd, 01:00
2016. április 16-án szombaton  Mezőnyárád felnőtt csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Bükkszentkereszt otthonába utaztak. A találkozó 17 órakor vette kezdetét. Az első játékrészben a két csapat felváltva alakított ki helyzeteket, felváltva voltak veszélyesek ellenfelük kapujának előterében, azonban a vezetést jelentő találat egyik fél részéről sem akart megszületni.

Az első félidő – mivel találat sem a bükkszentkeresztiek, sem a nyárádiak részéről nem született – gól nélküli döntetlennel ért véget.
A 2. játékrészben,
az 58. percben a bükkszentkeresztiek szereztek vezetést, Izrók Tamás gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A bükkszentkeresztiek
a 61. percben tovább növelték előnyüket, Hegedűs Tamás talált be a nyárádi kapuba, így 2-0-ra változott az eredmény.
A 65.
percben ismét Hegedűs Tamás lőtt gólt csapatának, amely találat által 3-0-ra módosult a mérkőzés állása.
A 73.
percben a nyárádiaknak sikerült szépíteniük, Birinyi Ákos gólja 3-1-re változtatta a mérkőzés eredményét.
A 75.
percben újabb hazai gól született Fábián Péter szerzett gólt, így 4-1 lett az eredmény.
A Bükkszentkereszt-Mezőnyárád felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 4-1 lett.