Mezőnyárád - Szomolya bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. április 19. kedd, 01:00
Mezőnyárád  felnőtt csapata 2016. április 9-én a hazai pálya előnyeit élvezhette, ezúttal Szomolya csapata érkezett hozzájuk. a találkozó 16 óra 30  perckor kezdődött. A 43. percben született meg a mérkőzésen az első találat, a szomolyaiak szereztek vezetést  Bódi Richárd találata  révén.

Az első játékrészben a szomolyaiak egyetlen találatán kívül, nem született találat egyik fél részéről sem, így a második 45 perc egy gólos vendég előny mellett kezdődött el.
A 48. percben a nyárádiak
kiegyenlítettek, Pásztor Levente lőtt gólt csapatának, így 1-1 lett a találkozó állása.
Az 52. percben
vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Nyikes Attilának szabálytalanságáért.
A 69. percben Szamkó Dezső
részesült sárga lapos bírói figyelmeztetésben.
A 79. percben Lakatos Zsolt
állította meg szabálytalanul ellenfelét, így ő is sárga lapos bírói figyelmeztetésben részesült.
A 82. percben
még Horváth Dániel is elkönyvelhetett egy sárga lapot.
A találkozón 1-1 gól született mindkét együttes részéről, így a  Mezőnyárád-Szomolya  felnőtt bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye tehát 1-1-es gólarányú döntetlen lett.