Tibolddaróc - Vatta-BSC ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. április 12. kedd, 01:00
A megyei II. osztály közép csoportjában szereplő BSC-Vatta ifjúsági csapata 2016. április 3-án vasánap idegen környezetben lépett pályára. Tibolddaróc otthonába utaztak. A találkozó 14 óra 30 perckor vette kezdetét.

A 13. percben az ábrányiak szereztek vezetést,Vágó Zoltán gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 36. percben az BSC-Vatta ifistái tovább növelték előnyüket, ismét Vágó Zoltán volt eredményes, így 0-2-re változott az eredmény.
A 42. percben megszületett a harmadik vendég találat is, ezúttal Oláh Tamás lőtt gólt a daróciaknak, így 0-3-ra változott a találkozó állása.

Az első játékrésznek 0-3-as BSC-Vatta vezetés mellett vetett véget a játékvezető.
A 75. percben a BSC-Vatta ifistái újabb gólnak örülhettek, ezúttal Kövesdi Alex rezegtette meg góljával a daróci hálót, így 0-4-re módosult az állás.
A tibolddarócianak a 90 perc alatt egyetlen egyszer sem sikerült betalálni a vendégek kapujába, nem sikerült találatot elkönyvelniük, így a Tibolddaróc -  BSC-Vatta  ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 0-4 lett.