Bükkábrányi Bányász - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2016. március 28. hétfő, 16:18

2016. március 19-én, szombaton a  Bükkábrányi Bányász  csapata hazai környezetben lépett pályára. Ezúttal Mezőnyárád csapatát fogadták.  A találkozó 15 órakor vette kezdetét.
A bükkábrányi  együttes egy perc elteltével szerezte meg a vezetést, Cservák József gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A 29. percben újabb ábrányi gól született, amikor a játékvezető büntetőrúgást ítélt az ábrányiak javára. A 11-est Pusoma Viktor értékesítette, így 2-0 lett az eredmény.
Az első félidő
2-0-ás bükkábrányi  vezetés mellett ért véget.

A mezőnyárádiak az 57. percben szépíteni tudtak, Harangozó Ákos talált be az ábrányi kapuba, így 2-1-re módosította a mérkőzés eredményét.
A 77. percben megszületett a harmadik  ábrányi találat is, Gyöngy István  lőtt gólt, így 3-1-re változott a mérkőzés állása.