Vatta-BSC - Hernádnémeti U19 bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. december 08. kedd, 08:12
Elmaradt fordulót pótoltak a megyei II. osztályban 2015. november 28-án, szombaton. A  Vatta-BSC ifjúsági csapata hazai környezetben lépett pályára, Hernádnémeti együttesét fogadták. A találkozó 13 órakor vette kezdetét.
A 2. percben az ábrányiak szereztek vezetést, Prodán Márk gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A vendégeknek nem sokkal később, a 7. percben sikerült kiegyenlíteniük, Maginecz Zoltán találata 1-1-re változtatta az állást.
A 22. percben az ábrányiak ismét átvették a vezetést, ismét Prodán Márk volt eredményes, így 2-1-re változott az eredmény.
A 28. percben a hernádnémetiek ismét kiegyenlítettek, Sulkovszki Gergő gólja 2-2-re módosította az állást.
A 30. percben a vendégek megfordították az állást, Maginecz Zoltán lőtt újabb gólt, így átvették a vezetést, 3-2 lett az állás javukra, amely egyben a félidei eredmény is maradt.

Az 55. percben a hazaiak kiegyenlítettek, Búzási Alex gólja révén 3-3 lett az eredmény.
A 72. percben Búzási Alex újabb gólja 4-3-ra változtatta az állást.
A 75. perben Prodán Márk megszerezte a mostani találkozón 3. találatát is, amely csapata ötödik gólja volt.
A 82. perben Búzási Alex is megrúgta mesterhármasát, gólja révén 6-3-ra változott az eredmény és ez maradt a végeredmény is.