Harsány - Vatta-BSC U19 bajnoki labdarúgó mérkőzés
2015. december 01. kedd, 07:47
2015. november 21-én, szombaton Vatta-BSC ifjúsági csapata idegen környezetben lépett pályára. Ezúttal Harsány otthonába utaztak, a találkozó 13 órakor vette kezdetét.
Az első félidőben a két együttes felváltva alakított ki helyzeteket az ellenfele kapujának előterében, azonban a vezetést jelentő találat egyik fél részéről sem akart megszületni.
A 43. percben vette elő a bíró a mérkőzésen először a sárga lapot és mutatta fel Komora Ákosnak szabálytalanságáért, majd a 44. percben Pusztai Gergő is sárga lapos figyelmeztetésben részesült.

Az első játékrészben nem sikerült találatot elkönyvelni egyik együttesnek sem, így a második 45 perc egyenlő eséllyel, 0-0-ás állás mellett kezdődött el.
Az 54. percben szerezte meg a vezetést a hazai csapat, Stumpf Ákos gólja révén egy gólos előnyre tettek szert.
A bükkábrányiaknak nem sokkal később, a 66. percben sikerült kiegyenlíteniük, Kövesdi Alex találta 1-1-re változtatta az állást.
A 77. percben Dancs Martint figyelmeztette sárga lappal a bíró, majd a 84. percben Tóth Zsolt részesült sárga lapos figyelmeztetésben.
A Harsány - Vatta-BSC  ifjúsági bajnoki labdarúgó mérkőzés végeredménye 1-1 lett.