Hejőszalonta - Mezőnyárád bajnoki labdarúgó mérkőzés
2014. augusztus 26. kedd, 17:21
Elrajtolt a 2014/2015. évi megyei III. osztályú labdarúgó bajnokság. A dél-borsodi csoportban szereplő Mezőnyárád felnőtt csapata az első fordulóban 2014. augusztus 23-án 17 órai kezdettel idegen környezetben, Hejőszalontán lépett pályára.
A hejőszalontaiak 3. perc elteltével már megszerezték a vezetést, Varga Attila szerzett gólt csapatának, így egy gólos előnyre tettek szert.
Az első játékrészben a korai gólt követően mindkét csapata alakított ki helyzeteket, azonban újabb találat egyik fél részéről sem született, így a második félidő 1-0-ás állás mellett ért véget.

A 2. félidő 3. percében két gólosra nőtt a hazaiak előnye, Farkas Richárd lőtt gólt, így 2-0 lett az állás.
Az 52. percben Stoff József talált be a mezőnyárádi kapuba, így 3-0 lett az eredmény.
Az 54. percben Kiss János szerzett gólt csapatának, találata révén 4-0-ra változott a mérkőzés állása.
A 63. percben a mezőnyárádiaknak sikerült szépíteniük, Harangozó Ákos szerzett gólt csapatának, így 4-1-re változott a találkozó állása.
A 66. percben ismét Kiss János volt eredményes, gólja csapata 5. találata volt.
A 76. percben Varga Attila is feliratkozott a góllövők névsorába, így 6-1-re változott a találkozó állása.
A 83. percben megszületett a második mezőnyárádi gól is, ezúttal
Német Róbert volt eredményes, így 6-2 lett a találkozó állása és ez maradt a végeredmény is.